Služby - Likvidácia azbestu

bezpecne_ukladanie_azbestu_vrecia_likvidacia_azbestu_dilmunsystem

Likvidácia azbestu zo strechy

Kvalita bez kompromisov. Preberáme zodpovednosť za odstránenie azbestu z vášho života. Odovzdáme vám priestor vyčistený od tých najmenších azbestových vlákien. A vy si môžete bez obáv užívať svoju nehnuteľnosť ďalej.

Likvidácia azbestu v interiéri

Svojou prácou chránime zdravie nielen svojich pracovníkov, ale aj zdravie ostatných užívateľov z radov verejnosti, ktorým má daná budova slúžiť po ukončení rekonštrukcie. Odovzdáme vám priestor vyčistený od tých najmenších azbestových vlákien.

Likvidácia azbestu v boletických paneloch

Preberáme zodpovednosť za dokonalé odstránenie azbestu aj v náročných podmienok za plnej prevádzky budovy. Odovzdáme vám priestor vyčistený od tých najmenších azbestových vlákien.

azbest_v_priemysle_titulna_foto_dilmun_system

Likvidácia azbestu v priemysle

Najväčšie riziko kontaminácie azbestom predstavuje údržba a rekonštrukcia verejných a priemyselných budov, pri výstavbe ktorých bol použitý azbest. Preberáme zodpovednosť za dokonalé odstránenie azbestu aj v náročných podmienok v rámci priemyselných stavieb.

Meranie prítomnosti azbestu v materiáloch a ovzduší

Nie ste si istí, či ide o azbest? Zabezpečujeme odber a analýzu vzoriek vzduchu a sporného materiálu, ktorá odhalí prítomnosť nebezpečných azbestových vlákien.